Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Hızla değişen ve gelişen Dünyada, zamanın artık paradan daha değerli oluğunu göz önünde tutarak, son gelişmişlik düzeyine adapte bir uyumla, fizibilite ve business plan olgularıyla, yenilikçi, dinamik prensiplerimizi ön planda bulundurarak geleceğe yönelik işler üretmeyi vizyon edinmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Bizler alanlarında uzman, takım çalışmasında tam uyumlu, proaktif yapıda, genç dinamik, tasarımdan teknik ekibine kadar, işini severek yapan ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir takımız.

Ele aldığımı tüm projeleri ve yaptığımız bütün işleri, müşterilerimize kolaylık ve prensibimiz olarak anahtar teslimi şeklinde yürütmeye özen gösteriyoruz.

Müşteri istekleri doğrultusunda özel makine, aparat ve fikstür  tasarımı ve projelendirme yeteneğine sahip olan şirketimizde; sorunlara mühendislik bakış açısıyla projelendirme yapar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda mühendislik ekibimiz yarı veya tam otomatik, son teknolojiye sahip olan sistemlerin kurulmasını ve ya mevcut makinelerinizde güncellemelerin hayata geçirilmesini sağlar ve özel makine ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap verir. Ayrıca çözüm ortaklarımızın ve uzman ekiplerimizin desteğiyle XXXXX FİRMASI OLARAK tamamen mekanik olarak çalışan makine hareket mekanizmalarına hidrolik, pnömatik ve servo kumanda ekipmanlarını entegre ederek elektronik kart ve yazılım desteğiyle yarı veya tam otomatik çalışan makinelere dönüştürebilme kabiliyetine sahiptir.

Mevcut otomatik makinelerinizdeki mekanik, tasarımsal ve de programsal tüm güncellemeler ve revizyonlar tarafımızca uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.